SPC põrandakate

Kirjeldus

Kiviplastist põrandakatte omadused ja eelised:
SPC põrandakate on õmblusteta põrandakattelahendus, mis kõrvaldab pimealad, ning selle viimaste aastate ülemaailmse populaarsuse põhjuseks võib nimetada selle mitmeid loomupäraseid eeliseid. Altpoolt leiate põhjaliku loendi SPC kiviplast-põrandate omadustest ja eelistest

Filters

 

SPC kiviplastist põrandakate on täielikult vaba kahjulikest ainetest nagu formaldehüüd, benseen, lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ) ja raskemetallid. See on mittetoksiline, lõhnatu ja saastevaba põrandakate, mis tagab rasedate, eakate, imikute, laste ja lemmikloomade heaolu. Tootmisprotsessis välditakse formaldehüüdi ja tolueeni sisaldavate liimide, värvide jms ainete kasutamist.

kõik SPC kiviplast-põrandate tootmisel kasutatavad komponendid ja materjalid on oma olemuselt veekindlad. Sellest tulenevalt on SPC põrandad suurepärase veekindlusega, mis hoiab ära sellised probleemid nagu hallituse ja kõdunemise.

kvaliteetsed SPC põrandad saavad sageli libisemisvastase reitingu R10, mis vähendab oluliselt õnnetuste ohtu. Seetõttu sobivad need hästi niisugustesse kohtadesse nagu vannitoad, köögid ja restoranid.

tipptasemel SPC kiviplastist põrandad saavutavad tavaliselt tulekindluse taseme B1, mis tähendab, et need on leegilevikut aeglustavad ja kasutamisel ohutud.

SPC põrandakatetes kasutatavad materjalid tõrjuvad tõhusalt hallitust, putukaid ja baktereid, pikendades nii põrandakatte eluiga.

SPC põrandakatetel on erineva paksusega kulumiskindel kiht, kuid üldiselt on neil suurepärane vastupidavus kulumisele, kriimustustele ja plekkidele, mis teeb neist ideaalse põrandakatte majapidamistes, kus on lemmikloomad või raske mööbel.

SPC põrandakate kasutab klõpslukustusega paigaldusmeetodit, mis välistab vajaduse liimide ja kahjuliku formaldehüüdi järele. Selle tehnoloogia tulemuseks on vuukideta põrandad, kus pole laudade vahelisi tühimikke, tagades sellega mittetoksilise ja turvalisema kasutuskogemuse.

SPC põrandakatte põhimaterjal on suure tihedusega kiviplast-komposiit, millel on erakordne füüsiline stabiilsus, vähendades selliseid probleeme nagu soojuspaisumine ja -kahanemine

täispuidust põrandakattega võrreldes on SPC põrandakate kulutõhusam.

klõpslukuga paigaldus ei vaja liimi, säilitab esialgse põrandakatte ja väldib keerulisi ehitustöid. Jäiga südamikuga SPC põrandakatte saab paigaldada otse olemasolevatele põrandaplaatidele või puitpõrandatele, säästes nii aega ja kulusid. See on sobilik ka hobitegijatele

SPC põrandakatete suur kõvadus, kulumis-, niiskus- ja veekindlus teevad lihtsaks nende märgmopiga puhastamise

SPC põranda kahjustuste korral saate kahjustatud ala lihtsalt välja lõigata ja uue osaga asendada.

tänu kaasaegsele trükitehnoloogiale saab SPC põrandad teha nii, et need jäljendavad väga realistlikult mitmesuguseid värvilisi kujundusi. Puidu- ja kivimuster meenutab väga tõelist täispuidust ja marmorist põrandat, olles palja silmaga eristamatu.

SPC põrandapinnad on sageli reljeefsed, et neil oleks puitu meenutav tekstuur. Selle tulemuseks on plaatide või marmoriga võrreldes soojem ja pehmem tunne.

Product: FILM FACED PLYWOOD Species: POPLAR
Size: 18mm×1250×2500 Glue: WBP
Film: BLACK Grammage: 120g/m2
Sr. No. Property Unit Test Method Value of Test Result
1. Moisture Content % EN 322 10% Check out
2. Density kg/cbm EN 323 530 Check out
3.
Bonding Quality
Bonding quality
Mpa
EN 314
Max: 1.27
Check out
Min: 0.60
Damage Rate % —— 60%
4.
Bonding Modules of Elasticty
Longitudinal
Mpa
EN310
6100
Check out
Lateral 5100
5.
Bending Stength N/mm
Longitudinal
Mpa
44
Check out
Lateral 37
6. Cycle Life About 4-8 Repeated Using Times According Projects By Formwork Application