Puitkarkassmajad

Puitkarkassmajade teenus

Meie puitkarkassmajade teenus on teie partner, et luua tugevad ja vastupidava konstruktsiooniga majad, milles tuleb esile puidu ajatu ilu. Puit on alati ja kõikjal olnud hinnatud ehitusmaterjal ning me äratame selle traditsiooni ellu ka teie projektides. Tugevatest põrandatest töökindlate seinteni, elastsetest katustest suurepäraste lagedeni – oleme spetsialiseerunud ideaalsete puitkarkassmajade loomisele, mis vastavad kõige rangematele ehitusnormidele ja ka ületavad neid.

MIKS VALIDA MEID?

Meie peamine pakutav toode, WoodFin vineer, on karkassitootmise selgroog. Oleme vankumatult täpsed ja seepärast oleme loonud WoodFin vineeri, millel on täpsed ja võrreldamatult stabiilsed mõõtmed. Selle kvaliteetse materjaliga on teie puitkarkassmaja projekt edukas mis tahes kliimas ja keskkonnas.

Mõistame, et puitkarkassmajade tootmine nõuab kohanemisvõimet. Meie valmistatud puidupõhiste toodete valik sobib nii kandvate kui ka mittekandvate rakenduste jaoks. Nende mitmekülgsete lahendustega jäävad teie ehitusprojektid alati kulutõhusaks, jätkusuutlikuks ja paindlikuks.

Meie eelised:

Alustame projektiga!

Kui alustate puitkarkassmaja projekti, valige kindlasti tipptase, täpsus ja säästlikkus. Meie puitkarkassmajade teenus on teie usaldusväärne ehituspartner ja ainulaadselt hea teenusepakkuja. Võtke juba täna meiega ühendust, et uurida lõputuid võimalusi, mida WoodFin vineer selles vallas pakub, ja alustada oma puitkarkassmajade teekonda parimate valikutega.

Tutvuge meie toodetega

Product: FILM FACED PLYWOOD Species: POPLAR
Size: 18mm×1250×2500 Glue: WBP
Film: BLACK Grammage: 120g/m2
Sr. No. Property Unit Test Method Value of Test Result
1. Moisture Content % EN 322 10% Check out
2. Density kg/cbm EN 323 530 Check out
3.
Bonding Quality
Bonding quality
Mpa
EN 314
Max: 1.27
Check out
Min: 0.60
Damage Rate % —— 60%
4.
Bonding Modules of Elasticty
Longitudinal
Mpa
EN310
6100
Check out
Lateral 5100
5.
Bending Stength N/mm
Longitudinal
Mpa
44
Check out
Lateral 37
6. Cycle Life About 4-8 Repeated Using Times According Projects By Formwork Application