PAKENDID

Pakendamisteenus

WoodFin tunneb uhkust selle üle, et saab pakkuda just teie pakendivajadustele ideaalselt sobivaid materjale. Meie vineer- ja paneeltooted on loodud selleks, et vastata pakenditööstuse erinevatele nõudmistele. Kui valite WoodFini, valite partneri, kes on pühendunud kvaliteetsete ja usaldusväärsete materjalide tootmisele, mis tagavad teie väärtuslike kaupade ohutuse ja terveks jäämise.

Siin on meie pakkematerjalide peamised omadused:

Miks valida meid?

WoodFin mõistab pakendi kriitilist rolli kõrge väärtusega kaupade kaitsmisel, läbi kogu nende tarneahela. Meie asjatundlikult valmistatud vineer ja konstrueeritud puidupõhised materjalid on loodud vastama kõige rangematele pakendinõuetele, andes pakenditele erakordse stabiilsuse ja löögikindluse.

Meie pühendumus tipptasemele ja innovatsioonile tõstab meid pakenditööstuses teiste hulgast esile. WoodFiniga saate järgmised eelised:

Alustame projektiga!

Alates õrna elektroonika kaitsmisest kuni raskete masinate ohutuse tagamiseni – WoodFini vineer- ja paneeltooted on ideaalne valik kõigi teie pakendite jaoks. Võtke juba täna meiega ühendust, et arutada, kuidas saame aidata teil viia oma pakendamine tipptasemele ja kaitsta teie väärtuslikke kaupu.

Tutvuge meie toodetega

Product: FILM FACED PLYWOOD Species: POPLAR
Size: 18mm×1250×2500 Glue: WBP
Film: BLACK Grammage: 120g/m2
Sr. No. Property Unit Test Method Value of Test Result
1. Moisture Content % EN 322 10% Check out
2. Density kg/cbm EN 323 530 Check out
3.
Bonding Quality
Bonding quality
Mpa
EN 314
Max: 1.27
Check out
Min: 0.60
Damage Rate % —— 60%
4.
Bonding Modules of Elasticty
Longitudinal
Mpa
EN310
6100
Check out
Lateral 5100
5.
Bending Stength N/mm
Longitudinal
Mpa
44
Check out
Lateral 37
6. Cycle Life About 4-8 Repeated Using Times According Projects By Formwork Application