Ehitus

Ehitusteenused

WoodFin mõistab ehituse keskset rolli meid ümbritseva maailma kujundamisel. Oleme uhked, et suudame pakkuda erinevaid spetsialiseeritud teenuseid, mis on mõeldud rahuldama erinevate ehitusprojektide ainulaadseid vajadusi, olgu need siis väikesed hooned, keerukad hoone- ja tsiviilehitusprojektid või üksikute monteeritavate betoonelementide tootmine. Keskendudes peamiselt ühele olulisele ehitusmaterjalile – vineerile, oleme saavutanud ehitajate ja töövõtjate silmis usaldusväärse partneri maine.

Ehitusmaterjalid ja raketis

Õige kattepaneeli valik on betoonpindade hea välimuse ja struktuuri seisukohalt ülioluline. Sõltumata sellest, kas betoneerite kohapeal või tegelete monteeritavate elementide tootmisega, mõistab meie ekspertide meeskond, kui tähtis on teile täpsus ja täiuslikkus igas detailis. Kasutame oma laiu kogemusi, et anda teile ideaalsed raketisepaneelid, mis on kohandatud just teie projekti konkreetsetele vajadustele.

Iga ehitusprojekt on ainulaadne ja meie paneeltooted peegeldavad seda filosoofiat. Pakume laia valikut tooteid, sealhulgas erinevaid katteid, erinevaid puiduliike, erineva koostise, paksuse ja suurusega paneele. Meie toodete mitmekesisus tagab selle, et meil on täiuslik lahendus enamikule ehitusprojektidele, olenemata nende mahust või keerukusest.

Miks valida meid:

Alustame projektiga!

Kas olete valmis viima oma ehitusprojekti uuele tasemele? Võtke meiega ühendust juba täna ja arutame, kuidas saaksime olla teie partneriks ja luua koos teiega tipptaset. Olgu tegemist väikeste hoonete, keerukate inseneriprojektide või monteeritavate betoonelementidega – meil on teadmised ja materjalid, et tuua teie nägemus reaalsusse.

Võite olla kindel, et pakume teile parimaid ehitusmaterjale ja -teadmisi. Teie unistuste projekt väärib just seda ja ei midagi vähemat.

Tutvuge meie toodetega

Product: FILM FACED PLYWOOD Species: POPLAR
Size: 18mm×1250×2500 Glue: WBP
Film: BLACK Grammage: 120g/m2
Sr. No. Property Unit Test Method Value of Test Result
1. Moisture Content % EN 322 10% Check out
2. Density kg/cbm EN 323 530 Check out
3.
Bonding Quality
Bonding quality
Mpa
EN 314
Max: 1.27
Check out
Min: 0.60
Damage Rate % —— 60%
4.
Bonding Modules of Elasticty
Longitudinal
Mpa
EN310
6100
Check out
Lateral 5100
5.
Bending Stength N/mm
Longitudinal
Mpa
44
Check out
Lateral 37
6. Cycle Life About 4-8 Repeated Using Times According Projects By Formwork Application