Meist

Ettevõtte missioon

Meie peamine eesmärk on pakkuda klientidele kõrgeima kvaliteediga kaupu mõistliku hinna ja kiirete tarneaegadega. Püüame rahuldada oma kliente, pakkudes toodet, mis vastab nende igapäevastele vajadustele ja uuendustele. 


Näeme oma tulevikku Euroopa ühe juhtiva spoonitarnijana. Meie pühendumus oma toodete kvaliteedile ja töökindlusele ning pidev töö tootmisprotsesside täiustamisel teevad meist usaldusväärse ja innovaatilise partneri kõigile, kes hindavad kvaliteeti ja usaldusväärsust. 

Keskkonnaohutus esikohal: meie pühendumus jätkusuutlikule tulevikule

Keskkonnaohutus on üks meie peamisi prioriteete. Mõistame, et igaüks meist vastutab keskkonna hoidmise eest ja pingutame, et viia oma tegevuse mõju ümbritsevale maailmale miinimumini. Meie ettevõte on kehtestanud keskkonnamõju hindamise põhimõtted ning oleme pühendunud koostööle klientide ja partneritega, kes jagavad meie väärtusi ja muret tulevaste põlvkondade ja keskkonnaohutuse pärast

Meie Väärtused

Professionaalsus

Peame oma töö alusteks pädevust, vastutustunnet ja kogemusi. Kõik meie kliendid on meie ees võrdsed.

Stabiilsus

Me ei otsi lühiajalist edu ja maksimaalset kasumit. Püüdleme selle poole, et saavutada pikaajalised vastastikku kasulikud suhted usaldusväärsete partneritega.

Kvaliteet

Meie eesmärk on luua tarbijatele jätkuv kindlustunne meie ettevõtte kui usaldusväärse tarnija suhtes, kes pakub kvaliteetseid tooteid.

Keskkonnakaitse

Hoolitseme keskkonna eest ja teeme juhtimisotsuseid selle alalhoidu silmas pidades. Keskkonna-alane vastutus on üks meie põhiväärtusi.

Kuidas me lõime kvaliteetse vineeri, mis vastab nii meie kui teie vajadustele

Olime silmitsi kvaliteetse vineeri puudusega turul ning see aeglustas ehitusprotsessi ega vastanud meie vajadustele. Selle asemel, et turu piirangutele alla anda, otsustasime leida lahenduse. Hakkasime oma kogemuste ja teadmiste põhjal arendama oma toodet, mis meid rahuldaks, ja seejärel pakkuma seda ka teistele ettevõtetele. Tänu oma kõrgele kvaliteedile ja töökindlusele pälvis meie vineer kiiresti tunnustust.

Kvaliteetse ja kauakestva vineeri usaldusväärne allikas

Meie edu oluline osa on see, et töötame ehitussektoris pidevalt vineeriga. Näeme, et vineeri kvaliteet ei vasta alati meie standarditele, materjali kasutusiga on sageli ebapiisav ning õige materjali saadavus ei rahulda alati kliendi nõudlust. Meie eesmärk oli luua rangetele Euroopa standarditele vastav toode ja oleme kindlad, et WoodFin kaubamärk äratab meie klientides usaldust. Meie edu võtmetegurid vineeriturul on olnud meie kogemused, kvaliteet ja usaldusväärsus.

Meie toote rakendusalad

03. 

04. 

Koostöö

Oleme avatud konstruktiivsele koostööle ja tervitame uuendusi, mis aitavad kaasa mitte ainult meie, vaid ka meie klientide ja partnerite äritegevusele. Usume, et parimate tulemusteni viivad ühised jõupingutused ja pidev püüdlemine täiuse poole

Product: FILM FACED PLYWOOD Species: POPLAR
Size: 18mm×1250×2500 Glue: WBP
Film: BLACK Grammage: 120g/m2
Sr. No. Property Unit Test Method Value of Test Result
1. Moisture Content % EN 322 10% Check out
2. Density kg/cbm EN 323 530 Check out
3.
Bonding Quality
Bonding quality
Mpa
EN 314
Max: 1.27
Check out
Min: 0.60
Damage Rate % —— 60%
4.
Bonding Modules of Elasticty
Longitudinal
Mpa
EN310
6100
Check out
Lateral 5100
5.
Bending Stength N/mm
Longitudinal
Mpa
44
Check out
Lateral 37
6. Cycle Life About 4-8 Repeated Using Times According Projects By Formwork Application